Kalendarz wydarzeń

KALENDARZ WYDARZEŃ NA ROK SZKOLNY 2019/ 2020

 

LUTY

05.02. – BAL KARNAWAŁOWY.

06. i 07.02. – “Zielona mysz” warsztaty chemiczne “Maria Skłodowska – Curie – niezwykła Polka” oraz “Niezwykłe właściwości zwykłych substancji”.

11.02. – “Pierwsza pomoc” ze strażą miejska.

14.02. – Kino 3D.

18.02. – Spotkanie z P. Ewą Pawlak (Biblioteka Ożarowska).

28.02. – Przedstawienie teatralne “Bajka do zjedzenia” – Teatr Tak Art Kids.

 

STYCZEŃ

17.01. – Przedstawienie pt. “Przyjaźń to skarb” teatru Arkadia z Krakowa.

20.01. – DZIEŃ BABCI I DZIADKA – ul. Ożarowska.

22.01. – DZIEŃ BABCI I DZIADKA – ul. Mickiewicza.

30.01. – Przedstawienie pt. “Sekret zimowych miesięcy” teatru Koliberek.

 

GRUDZIEŃ

03.12. – Przedstawienie interaktywne w Błoniu pt. “Kot w butach”.

06.12. – Film na Scenie Ołtarzew pt. “Renifer Niko ratuje Święta”.

12.12. – Spotkanie z Mikołajem Agencja Artystyczna Pro Arte.

13.12. – Koncert muzyczny “Ciepły Blask”.

Świąteczne występy i spotkania z Rodzicami w grupach wg harmonogramu na plakatach.

 

LISTOPAD

05.11. – Spotkanie z P. Grażyną Lipską – Zarembą – “Ożarów dawniej i dziś” (grupy 5-latków Ożarowska).

06.11. – Spotkanie z P. Grażyną Lipską – Zarembą – “Ożarów dawniej i dziś” (grupa 5-latków Mickiewicza).

08.11. – Koncert muzyczny.

08.11.Godz. 11.11. – Odśpiewanie hymnu narodowego w sali wielofunkcyjnej.

14.11. – Warsztaty logicznego myślenia z szachistą Pawłem Majem (ul. Ożarowska, grupy V, VII, VIII i IX).

19.11. – Przedstawienie kukiełkowe pt. “Brzydkie kaczątko” Teatru FORMA

21.11. – Edukido “Odnawialne źródła energii w Polsce” (ul. Mickiewicza).

22.11. – Edukido “Odnawialne źródła energii w Polsce” (ul. Ożarowska).

28.11. – Przedstawienie muzyczko-ruchowe pt. “Przygoda w Starej Warszawie” Agencja Pauliny Malinowskiej

29.11. – Warsztaty pszczelarskie (ul. Ożarowska).

 

PAŹDZIERNIK

01.10. – Przedstawienie teatralne “Jarzynowe wesele” – Teatr Koliberek.

04.10. – Wycieczka do mazowieckiej wsi “Cuda i wianki” w Kicinach (grupy V, VI Ożarowska).

10.10. – Kino 3D – klasyka polskiej kinematografii dla dzieci.

11.10. – Zdjęcia do kalendarza.

17.10. – Warsztaty logicznego myślenia z szachistą Pawłem Majem (ul. Ożarowska, grupy I, II, III, IV, VI). (Grupy V, VII, VIII i IX – 14.11.).

22.10. – Spotkanie pt. “Nieznana Polska” z podróżniczką i fotografem p. Edytą Chrząszcz (grupy 5-latków).

23.10. – Pasowanie na Przedszkolaka (ul. Ożarowska).

24.10. – Warsztaty logicznego myślenia z szachistą Pawłem Majem (ul. Mickiewicza).

28.10. – Pasowanie na Przedszkolaka (ul. Mickiewicza).

 

WRZESIEŃ

13.09. – Pierwsza pomoc ze Strażą Miejską – opatrywanie ran misiom.

20.09. – Dzień Przedszkolaka – spotkanie z Magikiem.

26.09. – Wycieczka do Wesołej Zagrody – Drybus (gr. VII i VIII ul. Ożarowska).

27.09. – Wycieczka do Wesołej Zagrody – Drybus (gr. II i III ul. Mickiewicza).

 

Uwaga!
Informacje o wycieczkach będą podawane na bieżąco.
Przedstawiony kalendarz uroczystości może być wzbogacony w ramach posiadanych funduszów z Rady Rodziców oraz omawianych zagadnień i na życzenie Rodziców.