GODZINY DOSTĘPNOŚCI

Informujemy Państwa,
że zgodnie z wymaganiami Ministra Edukacji i Nauki
w naszym przedszkolu zostały wprowadzone godziny konsultacji dla Rodziców, tzw. godziny dostępności.
Poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące godzin dostępności nauczycieli i specjalistów w naszym przedszkolu.
Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania.

       
DYREKTOR P. BOŻENA NASIELSKA poniedziałek 10:00-11:00
WICEDYREKTOR – OŻAROWSKA P. ELŻBIETA JARZĘBOWSKA poniedziałek 11:00-12:00
WICEDYREKTOR – MICKIEWICZA P. JOLANTA SZYCHOWSKA poniedziałek 10:00-11:00
       
GODZINY DOSTĘPNOŚCI – UL. OŻAROWSKA
GRUPA I, wew. 21 P. AGNIESZKA czwartek 11:00-12:00
  P. NATALIA środa 11:00-12:00
       
GRUPA II, wew. 22 P. EDYTA wtorek 13:00-14:00
       
GRUPA III, wew. 23 P. ANNA środa 11:00-12:00
       
GRUPA IV, wew. 24 P. BARBARA poniedziałek 12:00-13:00
  P. AGNIESZKA wtorek 12:00-13:00
  P. KATARZYNA poniedziałek 7:00-8:00
       
GRUPA V, wew. 25 P. KAROLINA piątek 12:00-13:00
  P. ELIZA poniedziałek 11:00-12:00
       
GRUPA VI, wew. 26 P. ALICJA wtorek 11:00-12:00
  P. LAURA wtorek 11:30-12:30
  P. MAŁGORZATA wtorek 13:00-14:00
       
GRUPA VII, wew. 27 P. RENATA wtorek 12:00-13:00
  P. LIDIA wtorek 11:00-12:00
       
GRUPA VIII, wew. 28 P. MARIOLA poniedziałek 11:30-12:30
  P. IWONA czwartek 11:30-12:30
       
GRUPA IX, wew. 39 P. IWONA wtorek 12:00-13:00
       
LOGOPEDA GRUP IV, VI, VII, VIII P. MARTA piątek 8:00-9:00
LOGOPEDA GRUP I, II, III, V, IX P. JOLANTA czwartek 15:00-16:00
TERAPEUTA SI P. AGNIESZKA środa 14:00-15:00
PSYCHOLOG P. DAGMARA piątek 7:00-8:00
PEDAGOG SPECJALNY P. MONIKA czwartek 13:30-14:30
specjalista-ozarowska@p1.ozarow-mazowiecki.pl
       
GODZINY DOSTĘPNOŚCI – UL. MICKIEWICZA
       
GRUPA I, wew. 16 P. KATARZYNA P.-SZ. poniedziałek 13:00-14:00
  P. KATARZYNA K. czwartek 11:00-12:00
       
GRUPA II, wew. 17 P. MONIKA poniedziałek 13:00-14:00
       
GRUPA III, wew. 18 P. ANNA P. piątek 10:30-11:30
  P. ANNA Z. wtorek 10:30-11:30
       
GRUPA IV, wew. 19 P. AGNIESZKA czwartek 13:00-14:00
  P. MARTA wtorek 11:30-12:30
       
LOGOPEDA/ PEDAGOG SPECJALNY, wew. 13 P. KAMILA poniedziałek 12:00-13:00
PSYCHOLOG, wew. 13 P. BEATA wtorek 16:00-17:00